Menu
mimarlar

MİMARLAR

Gökhan Aksoy

Mimar

Endpoint’i tasarlarken amacımız, dinamik, kaliteli, seçkin ve kendi içinde tüm ihtiyaçları karşılayabilen bir yaşam alanı haline gelen güçlü bir marka yaratmaktı.

Şoför odasından her araca uygun alçak rampalara kadar ayrıcalıklı bir yaşam tarzına yönelik ince detaylara sahip olan proje, tek bina yapısında 3 ayrı ünite barındıran özgün bir tasarımla yaratıldı. Home-office çalışanlara ve tüm profesyonellere uygun iş çözümleri sunan toplantı odaları, yalnızca sosyal donatılara ayrılan geniş ünite ve kompakt tasarıma rağmen dış mekân kullanımını mümkün kılan akılcı peyzaj düzenlemeleri, bu minimal projeye tam donanımlı, hayat dolu bir kimlik kazandırıyor.

Ilımlı renkler ve doğal malzemeler, klasik rezidans anlayışından uzak sıcak bir atmosfer yaratılması için özel olarak seçildi. Panoramik asansörler ve ferah, ışık alan kat holleriyle, manzarayı yalnızca dairelerde değil yapının tamamına sunduk. Alışılmış gökdelenlerin aksine balkon kullanımını mümkün kılan daireler, yer sorununu işlevsel bir şekilde çözen depo alanları ve yaşamınıza renk katacak daha pek çok ayrıcalıkla tasarladığımız Endpoint, özgün karakteriyle başkente yepyeni bir yaşam stili sunacak…

Neşet Güne

İç Mimar

Genç, dinamik, enerji dolu, kalite kokan, yeni nesil proje Endpoint…

İncek’in manzarasını seyredebileceğimiz yere kadar inen büyük pencere doğramaları, modern görünümlü dış cephesi, kompakt kullanışlı mekân yapılandırması ile belki de Ankara’da bir ilk…

Endpoint’ in iç mimari çizgisini yaratırken “şeffaflık” temasını ön plana çıkarmaya çalıştık.

Amacımız; aydınlık, ferah, kullanışlı ama aynı zamanda renkli, sürprizli ve eğlenceli bir atmosfer yaratmaktı. İstedik ki Endpoint’te yaşamaya karar verenler sadece bir ev sahibi olmasınlar; aynı zamanda kaliteli ve kendilerini özel hissedecekleri bir yaşam tarzına da kavuşsunlar.

Umarım başarılı olabilmişizdir…